​Навіщо для розгляду резонансних справ в ОП створюють спецраду?

Я розумію, що ця пропозиція пана Єрмака вже нічого не зіпсує у судовій і правоохоронній системах - бо нема вже чого псувати, все зруйновано реформами. Але декілька питань все ж маю.


Ось цитата: «Тому я можу вам розповісти про ще одну нашу ініціативу - найближчим часом за сприяння ОП почне працювати громадська рада, яка буде складатися з дійсних героїв війни на Донбасі, активістів, авторитетних людей, які є «совістю нашої нації». Всі такі справи, як і щодо Чорновол, будуть в тому числі виноситися на обговорення цієї ради», - сказав Єрмак.

Тепер питання:

- які будуть критерії «дійсності» героя війни? Дійсний - це який?

- «активіст» - це хто? питання те саме - які критерії активізму?

- «авторитетна людина». Авторитетна для кого і яким чином будуть фіксувати та вимірювати авторитет?

- «совість нації». Що таке совість? Як можна виміряти чи визначити - совість це чи ні? Наведіть хоча б один приклад «совісті нації» - щоб можна було зрозуміти підхід.

- ким потрібно бути, яким вимогам відповідати, щоб мати право визначати за багатомільйонний народ, хто в нього - совість, авторитет, активіст і дійсний герой.

- чому влада нова, а граблі з громадськими радами старі?

Те, що жодних прав у кримінальному процесі в такої спецради немає, це зрозуміло. Який сенс просто обговорювати кримінальні провадження? Тому, участь в такій раді буде чудовим маркером на адекватність.

Anna Maliar, facebook.com

Андрій Єрмак. Фото president.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В отличие от предыдущих ночей, эта ночь выдалась неспокойной - противник опять атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.