​Пропозиція неправомірної вигоди голові Держрезерву: матеріали відкрито

Досудове розслідування стосовно начальника управління державних резервів Державного агентства резерву України, який організував отримання неправомірної вигоди від керівників підприємств сфери управління держоргану, завершено. Підозрюваному посадовцю та його родичу-співучаснику злочину 2 вересня 2020 року відкриті матеріали кримінального провадження для ознайомлення, повідомляє прес-служба НАБУ.


Дії начальника управління кваліфіковані за ч.3 ст.27, ч.4 ст.368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»), ч.4 ст.27, ч.4 ст.369 («Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі») КК України, його родича — за ч.5 ст.27, ч.4 ст.368 КК України.

За даними слідства, начальник управління Держрезерву організував отримання неправомірної вигоди від керівників підприємств зі сфери управління Держрезерву за збереження їхніх посад та подальше сприяння у діяльності. Крім того, підозрюваний організував отримання грошових коштів за призначенням особи на посаду директора підприємства зі сфери управління Держрезерву. Для забезпечення правил конспірації кошти від надавачів хабарів посадовець отримував через посередництво свого родича.

Правоохоронці зафіксували декілька випадків одержання підозрюваним неправомірної вигоди від керівників підприємств. Як з’ясувало слідство, загалом начальник управління Держрезерву отримав неправомірну вигоду у розмірі 70 тис. дол. США.

20% від цієї суми він залишив собі, іншу — мав намір передати голові Держрезерву (нині колишньому). Однак голова агентства не пристав на пропозицію підлеглого. Керівник Держрезерву повідомив правоохоронні органи про вчинення корупційного правопорушення, видав слідству пропоновані йому грошові кошти та сприяв розкриттю злочину.

Розслідування наведених фактів НАБУ, ГУБКОЗ СБУ та САП здійснювали з грудня 2019 року.

Начальника управління Держрезерву викрили у січні 2020 року під час передачі 40 тис. дол. США неправомірної вигоди голові цього держоргану.

Фото nabu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.