​На Хмельниччині вилучено партію фальсифікованих цигарок на понад 3,5 млн грн

За процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури викрито та вилучено партію контрафактної тютюнової продукції на понад 3,5 млн грн, яка незаконно виготовлялася з метою збуту з використанням підроблених марок акцизного податку (ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 КК України), повідомляє прес-служба ОГП.


За даними слідства, двоє місцевих жителів, з метою незаконного збагачення, купували та реалізовували фальсифікат під виглядом відомих світових брендів з підробленими марками акцизного податку та без них через мережу торгових точок.

У ході проведення 9 санкціонованих обшуків за місцями зберігання та збуту контрафактної продукції виявлено та з незаконного обігу вилучено майже 80 тис пачок фальсифікованих тютюнових виробів.

Операцію з викриття проведено прокурорами спільно з працівниками Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області ДСР Нацполіції України.

Фото gp.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.