​НАБУ наполягає на відводі неефективного прокурора у справі Роттердам плюс

Історія із перешкоджанням передачі справи «Роттердам+» до Вищого антикорупційного суду тягнеться з серпня 2020 року. Попри те, що НАБУ зібрало достатню кількість доказів для передачі справи до суду, Віталій Пономаренко двічі її закривав: у серпні 2020 (скасовано рішенням ВАКС у жовтні 2020 року) та у січні 2021 року (скасовано рішенням в.о. Керівника САП https://cutt.ly/axtvEZS).


Про це НАБУ повідомляє на своїй сторінці Фейсбук.

НАБУ неодноразово зверталось з проханням замінити Віталія Пономаренка через його неефективність, але наразі відповіді від Генпрокурора так і не отримано. Представники потерпілих у справі, у свою чергу, звернулися до суду з проханням відвести Пономаренка зі справи.

Однак ВАКС (який вже одного разу скасував рішення Віталія Пономаренка про закриття справи «Роттердам+») 18.03.2021 відмовив у відводі прокурора. Суд зазначив, що підстави для відводу є вичерпними, однак, не дивлячись на дії прокурора у провадженні – питання його відводу через неефективність поза межами компетенції суду.

НАБУ переконане, що долю цього провадження має визначити лише суд. Тому закликає Генпрокурора нарешті замінити Віталія Пономаренка як неефективного процесуального керівника у справі «Роттердам+».

Про причини – детально у відео з детективом НАБУ (https://cutt.ly/UxqJy22), який обґрунтовано розповідає про незаконність застосування формули, нюанси розслідування та перешкоди на його шляху.

Фото nabu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.