​Артем Ситник поскаржився на тривалий термін погодження підозри Дубілету

Голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник розповів, що НАБУ вживає всіх заходів щодо розшуку підозрюваних у справі розкрадання коштів «Приватбанку», які перебувають за кордоном. І в разі їх затримання бюро працюватиме над екстрадицією. Про це він сказав, відповідаючи на запитання «Голосу Америки» про оголошення в розшук колишнього голови правління банку Олександра Дубілета.


«На жаль, термін погодження підозри був дуже тривалим. Коли були готові документи щодо оголошення підозри, більшість підозрюваних була на території України. Але поки йшов процес узгодження документів, кількість підозрюваних [в Україні] стала зменшуватись. Навіть прийшлось садити літаки з підозрюваними на борту для того, щоб забезпечити здійснення правосуддя», - сказав Артем Ситник.

«Щодо тих підозрюваних, які перебувають за межами України, ми будемо вживати всіх заходів щодо їх розшуку і в разі затримання - їх екстрадиції. Але ми тільки на початковому етапі, тому що те, що оголошено - це відносно невеликі епізоди того, що розслідується детективами», - додав очільник НАБУ.

Напередодні в НАБУ повідомили, що колишнього голову правління Приватбанку Олександра Дубілета оголосили в розшук. Його підозрюють у причетності до розтрати 8 млрд грн перед його націоналізацією банку.

У лютому СБУ та НАБУ розвернули літак, який летів за межі України з іншим фігурантом справи на борту. Йдеться про Володимира Яценка, колишнього першого заступника керівника Дубілета, якого підозрюють у тій же справі.

Погодження підозр відбувалось через Генеральну прокуратуру України. Раніше Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала три підозри колишнім топ-посадовцям Приватбанку. Їх підозрюють у розтраті 8 мільярдів гривень.

Артем Ситник. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.