​За матеріалами СБУ заарештовано майно російської нафтової компанії вартістю 400 млн грн

За ініціативи СБУ суд наклав арешт на рухоме і нерухоме майно, рахунки та корпоративні права групи компаній російської Татнефті. Вказана нафтова компанія постачає на території росії нафтопродукти для потреб підрозділів міністерства оборони рф, повідомляє прес-центр СБ України.


Наразі арештовано нафтобази, заправні станції, нежитлові будівлі, земельні ділянки, бензовози, автомобілі та корпоративні права підприємств на суму близько 400 млн грн. Після оцінки нерухомого майна сума може зрости до 2 млрд грн.

Вирішується питання про передачу цього майна в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 110-2 (фінансування дій, які вчиняються з метою насильницької зміни та повалення конституційного ладу, захоплення державної влади) Кримінального кодексу України тривають процесуальні дії.

Викриття правопорушення здійснювали кіберфахівці СБУ спільно зі слідчими ДБР за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Фото ssu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.