У парламенті зареєстрували постанову про недовіру уряду

nedovira uryadu

 
Парламентська опозиція зареєструвала проект постанови про резолюцію недовіри Кабінету міністрів. Про це повідомив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк під час години запитань до уряду в Верховній Раді.


«У нас запитань до цього уряду немає. Тому що треба запитувати тільки тих, які знають, що відповідати. А ці не знають, не вміють і не хочуть», - сказав він.

Голова фракції «Батьківщина» підкреслив, що в опозиції є повідомлення: «Перше - хороше повідомлення: цей уряд з’явиться в парламентській залі на наступному пленарному тижні. А погане повідомлення - вони з’являться тому, що опозиція зареєструвала резолюцію недовіри Кабміну».

«Але є ще одна хороша новина. Не розстроюйтеся, якщо відправимо вас у відставку. Ми вам призначимо мінімальну заробітну плату 1147 грн. і мінімальну пенсію в 894 грн. І ні в чому не відмовляйте собі», - додав Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, вчора Арсеній Яценюк повідомив, що опозиція зібрала 174 підписи народних депутатів під резолюцією про недовіру уряду, повідомляє byut.com.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.