Міжнародні екстремісти пробували створити свою «філію» в Україні

В Україні була зроблена спроба створити осередок міжнародної неонацистської групи. На Дніпро прибуло двоє іноземців, які мали вербувати людей. Про це у середу, 7 жовтня, повідомила Служба безпеки України. За даними СБУ, ці люди діяли в Києві, Харкові та Львові. У відео, розміщеному в соціальних мережах, іноземці пропагували неонацистські ідеї, закликали до вбивств та терактів.


Група, осередок якої мав бути створений на території України, причетна «до вчинення у різних країнах світу терористичних проявів на расовому ґрунті з використанням саморобних вибухових пристроїв», - підкреслила СБУ.

Встановлено, що іноземці намагалися вступити до однієї з українських військових частин з метою набуття бойового досвіду, що згодом мали використати у протизаконній діяльності.

Прийнято рішення щодо примусового виїзду цих людей із України та накласти трирічну заборону на приїзд в державу. Звідки походять іноземці, не уточнювалося.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 21 грудня обговорив наступні фронтові теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.