Лондонские пожарные потушили пожар в столице Олимпиады

olimp pogar

 
Лондонским пожарным удалось потушить завод по переработке отходов, расположенный в 10 километрах от места олимпийских торжеств.


Пожар на заводе по переработке отходов локализован. На месте работали около 200 брандмейстеров. Сейчас число пожарных расчетов сокращается, но тушение тлеющих развалин предприятия будет продолжаться всю ночь.

Причина ЧП пока не установлена, сведений о пострадавших нет. Огнем была охвачена площадь в 5 тысяч квадратных метров.

Мусоросжигательный завод в лондонском предместье Дэгенхем расположен примерно в 10 км от Олимпийского парка. Оттуда, по словам очевидцев, хорошо были видны густые клубы дыма и чувствовался запах гари. Однако к ночи ветер поменялся и оставшийся слабый дымок уносит на север. То есть близость гари не помешала празднику спорта — торжественному закрытию Олимпиады, передает ИТАР-ТАСС.

В Дэгенхеме, недалеко от места пожара, находится старый автомобильный завод «Форд», где прошли предварительные репетиции отдельных частей сегодняшней церемонии закрытия Олимпиады, сообщает ntv.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.