ФБР закрыло сайты с пиратским контентом для мобильных приложений

fbi sayte

 
В рамках операции с участием правоохранительных органов Голландии и Франции ФБР приостановило действие сайтов Appbucket, Snappzmarket и Applanet.


В ходе операции агенты ФБР скачали «тысячи копий» популярных мобильных приложений под Android из альтернативных источников, распространявших нелицензионный контент, сказано в официальном заявлении Департамента юстиции.

В связи с тем, что продаваемые пиратами программы зачастую располагались на серверах, находящихся за пределами США, ФБР пришлось прибегнуть к помощи зарубежных коллег.

Сообщается также о том, что это первый случай в истории ведомства, когда были закрыты сайты, распространяющие нелегальный контент для мобильных телефонов.

На данный момент на трех сайтах содержится сообщение ФБР о том, что действие домена приостановлено в связи с нарушением закона об авторских правах, что в Америке считается федеральным преступлением. Информации об арестованных или предъявлении обвинений на сайте ведомства нет, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.