После взрыва метеорита над Уралом над Калифорнией появилось странное свечение

ural

 
Спустя несколько часов после того, как в минувшую пятницу утром в небе над Уралом пронесся метеорит, свидетели сообщили о странном свечении неба над штатом Калифорния на западе США. Об этом рассказала сегодня британская радиостанция Би-би-си.


«Люди видели над заливом Сан-Франциско огненные вспышки, - отмечает Би-би-си. – Власти уже зарегистрировали около трех десятков соответствующих свидетельств».

Пока еще не ясно, идет ли речь о фрагментах небесного тела, которые пролились метеоритным дождем над Челябинской областью, или нет.

Астрофизики сообщают, что ежегодно в атмосфере Земли фиксируется от 5 до 10 случаев появления средних по размеру метеоритов.

Однако крупные, подобно тому, что взорвался над Уралом, редки. Тем не менее, согласно подсчетам специалистов, в год в атмосферу Земли входят многочисленные фрагменты астероидов с совокупным весом в 15 тысяч. тонн, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.