У Києві перекинулася маршрутка. Травмовано двох пасажирів

marshrutka1

 
Ця надзвичайна подія з маршрутним транспортом трапилась у вихідні о 16 годині25 хвилин на Броварському проспекті, неподалік контрольного пункту ДАІ «Биківня», повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі УДАІ Києва.


Попередньо з’ясовано, що маршрутний мікроавтобус «Бровари-Київ» рухався у напрямку Києва. Раптом машина перестала слухатись керма, виїхала на узбіччя, а потім перекинулась у кюветі.

49-річний водій «БАЗа» згодом пояснив, що не зміг впоратись з керуванням через технічну несправність – відірвалась рульова тяга. Так це чи ні, буде з’ясовано у ході подальшого розслідування. Правоохоронці також встановлять, чи можна було виявити дефект перед виїздом машини на лінію.

Попередньо також встановлено, що в салоні мікроавтобуса біло 9 пасажирів. Лікарі оглянули п’ятьох чоловік, натомість госпіталізовано дві жінки 1965 та 1971 р.н., які проживають у Броварах.

Розпочато розслідування цієї пригоди.


marshrutka2



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 24 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.