У столиці на пішохідному переході травмована 5-річна дитина

udai habar

 
Автопригода, в якій травми отримала 5-річний хлопчик, сталася у Деснянському районі. 29 травня, о 20 годині, на перехресті вулиць Братиславська – Крайня, 32-річний водій, керуючи автомобілем «Фиат Добло», допустив наїзд на пішохода.


За попередніми даними, дитина переходила дорогу на регульованому пішохідному переході. Внаслідок наїзду хлопчик отримав тяжкі тілесні ушкодження. Його з закритою черепно-мозковою травмою, закритою травмою грудної клітини та живота доставлено до дитячої лікарні, повідомили «Конфліктам і законам» у пес-службі УДАІ Києва.

Як зазначають у ДАІ, у столиці кожна третя дорожньо-транспортна пригода за участю дітей трапляється на пішохідних переходах. Слід відначити, що з початку року у Києві в дорожньо-транспортних пригодах одна дитина загинула та 51 – травмована. Загалом, за участю дітей, зареєстровано 48 автопригод, і лише у 9 випадках діти потрапляли під колеса транспорту з власної вини.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.