На Київщині з початку року викрадено більше 700 авто

ugon avto

 
На території Київської області за 11 місяців поточного року зареєстровано 702 випадки незаконних заволодінь транспортними засобами, з них вдалося розкрити 186. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області.


Як поінформували у відомстві, найчастіше на Київщині викрадають автівки уночі та надають перевагу машинам, що стоять неподалік будинків, а також в неосвітлених місцях.

Найулюбленішими моделями автівок у нинішньому році у зловмисників були «ВАЗ», викрадено - 167. Друге місце зайняли автомобілі марки «Toyota» - 57, а на третьому – «Volkswagen», зафіксовано 40 випадків незаконних заволодінь.

Злочинці найчастіше викрадали автомобілі на території наступних районів: Києво-Святошинського – зареєстровано 133 випадки; Ірпінського-87, Фастівського – 63, Білоцерківського - 60, Броварського – 55.



Коментарі

  +0 #1 Игнат 4 дек. 2015 г., 19:53:15
Ряды местных уголовников обильно пополнились "кормильцами" из донбаса.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.