На Київщині поліцейські затримали нетверезого водія, який смертельно травмував пішохода

vasilkiv pishohid

 

Дорожньо-транспортна пригода сталася у середу, десятого лютого, близько 23 години, в місті Васильків. Невстановлений водій авто здійснив наїзд на пішохода, після чого залишив місце події. Внаслідок ДТП невстановлений чоловік від отриманих травм загинув на місці пригоди.


Як повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі УПД ГУНП у Київській області, за попередніми даними, чоловік рухався по узбіччю дороги в попутному напрямку. На вигляд йому близько 40-45 років, був одягнений у темний одяг та кімнатні капці.

Вжитими розшуковими заходами працівниками Васильківського відділу поліції водія та автомобіль розшукано. З’ясувалося, що скоїв наїзд 32-річний мешканець міста Васильків, який керував автомобілем «Опель». Крім того, водій знаходився за кермом у стані алкогольного сп’яніння. В його крові виявлено 1.65 проміле алкоголю.

Для подальшого з’ясування обставин на місце викликано слідчо-оперативну групу. Наразі за фактом ДТП проводиться розслідування.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.