На Київщині виїзд на смугу зустрічну руху став причиною двох автопригод

dtp kiev

 
У Київській області, 1 березня, працівники поліції зареєстрували дві дорожньо-транспортні пригоди, в яких двоє водіїв отримали травми. В обох випадках керманичі не змогли впоратись з керуванням, виїхали на смугу зустрічного руху, де допустили зіткнення з іншими транспортними засобами.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД ГУНП у Київській області.

Одна з таких дорожньо-транспортних пригод сталася 1 березня о п’ятій годині ранку у Бориспільському районі. На 8 км автодороги водій автомобіля «ТАТА» виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з вантажівкою «МАN-410», що рухалась у зустрічному напрямку.

Внаслідок автопригоди травми отримав 27-річний керманич автомобіля «ТАТА», мешканець Полтавської області. Його із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та вивихом колінного суглобу доправлено до лікарні. Інші учасники дорожнього руху травм не отримали.

Чому водій порушив правила та допустив виїзд на зустрічну смугу, буде з’ясовувати слідство. Розпочато розслідування.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.