На Київщині за святкові дні зареєстровано 12 ДТП, в яких загинуло троє людей

dtp zadobu

 
У Київській області, за 7-8 березня, правоохоронці зареєстрували 12 дорожньо-транспортних пригод, в яких троє людей загинуло та дванадцять осіб отримали травми. Серед травмованих четверо пішоходів, троє з яких загинули через власну необачність. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД ГУНП у Київській області.


Основні причини ДТП - це неочікуваний вихід пішоходів на проїзну частину, порушення правил маневрування водіями, перевищення швидкості, а також керування у нетверезому стані.

Крім того, почастішали випадки дорожньо-транспортних пригод за участю мототранспорту. Лише за добу, 7 березня, правоохоронці зареєстрували три ДТП, в яких травми отримали троє мотоциклістів. У двох випадках водії керували двоколісними транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

В управлінні зазначають, водії! Дбайте про безпеку! Враховуйте дорожні та погодні умови. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху - не перевищуйте швидкість, а також відмовтеся від ризикованих маневрувань.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.