​У нічній автопригоді у Києві загинуло четверо осіб

ДТП трапилася на Брест-Литовському шосе у Святошинському районі столиці. Механізм автопригоди встановлюється: з невідомих причин автомобіль «ЗАЗ ДЕУ» виїхав за межі проїзної частини дороги і зіткнувся з електроопорою. Від отриманих травм всі четверо чоловіків, які перебували в автомобілі, загинули на місці. Тіла направлено до міського моргу для проведення судово-медичної експертизи, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Особи загиблих встановлені: усі вони 1992 року народження, двоє - кияни, третій - уродженець Сумщин. Особа четвертого потерпілого встановлюється.

Правоохоронці опитують свідків та очевидців події, з’ясовують наявність записів з камер відеонагляду, де міг бути зафіксований момент автопригоди.

Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у місті Києві розпочате кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Фото zhitomir.today



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 25 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.