Поліція Київщини розшукує водія, який смертельно травмував чоловіка та з місця ДТП втік
- Подробиці
- Опубліковано 14.12.2016 14:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1747
12 грудня в селі Яхни Миронівського району під колесами невстановленого автомобіля загинув 27-річний місцевий мешканець. Чоловік переходив дорогу поза межами пішохідного переходу. Автопригода сталася близько п’ятої години ранку, на вулиці Центральній. Невідомий водій скоїв наїзд на пішохода та, не зупиняючись, з місця ДТП втік. Від отриманих травм чоловік загинув на місці пригоди. Особа керманича та номер транспортного засобу встановлюються.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Управління превентивної діяльності в Київській області.
Поліція звертається до можливих свідків дорожньо-транспортної пригоди: якщо вам щось відомо про обставини ДТП телефонуйте за номерами: «102».
Нагадуємо, що згідно з п.2.10 ПДР, у разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій зобов’язаний:
1. Негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці пригоди;
2. Увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки відповідно до вимог пункту 9.10 ПДР;
3. Не переміщати транспортний засіб і предмети, що мають причетність до пригоди;
4. Вжити можливих заходів для надання першої медичної допомоги потерпілим, викликати карету швидкої медичної допомоги, а також повідомити про дорожньо-транспортну пригоду поліцію.
Фото УПД у Київській області
Також з цієї категорії...

Водія, який розстріляв пішоходів у...
20 мар. 2012 г.

Двадцатичетырехлетний мужчина бросился с Эйфелевой...
25 июн. 2012 г.

У Львові незаконно затримали активістів...
13 окт. 2013 г.
Набираючі популярність...

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

Цей рік будемо згадувати з...
3 июл. 2025 г.

Водієві таксі, який вдарив заслужену...
3 июл. 2025 г.
Останні новини
04.07.2025 16:53
Знешкоджено 478 ворожих цілей04.07.2025 16:39
1120 москалів подохло минулої доби на українській землі03.07.2025 21:56
Цей рік будемо згадувати з полегшенням, що завершивсяПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 3 липня обговорили наступні теми:
Коментарі