На Житомирщини слідчі завершили розслідування справи щодо незаконного заволодіння нерухомістю на понад 12 мільйонів гривень

Обвинувальний акт скеровано до Малинського районного суду. Серед обвинувачених - керівники трьох комерційних структур і державний реєстратор. До складу угруповання входили мешканці Харківської, Полтавської, Сумської та Житомирської областей.


Організував «схему» керівник та засновник товариства - мешканець Харкова, залучив до діяльності жителя Полтавської області. Останній підшукав особу, на якого оформили товариства з ознаками фіктивності для подальшої перереєстрації на них нерухомості та активів комерційних структур вартістю понад 12 мільйонів гривень. Повідомляється на офіційній сторінці нацполіції у ФБ

З переоформленням права власності їм допомагав державний реєстратор однієї із сільських рад Житомирської області.

Щоби заволодіти майном та активами підприємств, зловмисники спочатку ввели фіктивні фірми до їх статутних капіталів, внаслідок чого керівники фірм стали співзасновниками. В подальшому на підставі пакету підроблених документів це дало змогу учасникам «схеми» перереєструвати право власності на підконтрольні структури.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.