Активісти зчинили бунт в Генпрокуратурі (ФОТО, ВІДЕО)

bunt1

 
Сьогодні о 10 годині під Генпрокуратурою України почалася акція Чорного Комітету на підтримку постраждалої від судового й міліцейського свавілля Лідії Романько. Про це повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Чорного Комітету.


Активісти Чорного Комітету розповіли, що попередня акція не знайшла відгуку у Генпрокуратурі й попри обіцянку начальника 3-го наглядового відділу Дениса Дерюгіна взятись за розгляд, репресії проти матері доведеного до самогубства Івана Романько лише посилились. На цей тиждень призначено суд, де розглядатимуть можливість запроторити пані Лідію до психлікарні Кіровограда.

До преси та представників громадськості вийшов пан Дерюгін і повідомив, що «провадження йде». На закид про нелогічність і репресивність судових процесів Дерюгін заявив, що готовий прийняти Л. Романько знову, і, крім того, дозволить пресі і громадськості теж увійти в кабінет приймальні.

Утім, коли натовп спробував пройти за чиновником крізь контрольну рамку, шлях Лідії Володимирівні, небайдужим активістам і пресі грубо перепинила охорона. Охоронці у формі завели мову про «ініціативну групу», «реєстрацію» та інші формальності. До публіки вийшла представниця прес-центру і попросила журналістів записати на листочок свої дані – мовляв, так вас пропустять до кабінету зі скаржницею. Однак за кілька хвилин з’явився ще один спікер прес-центру і заявив, що присутність преси недозволена, при цьому показати чи навіть назвати положення внутрішнього регламенту, які це заборонять, мовець не зміг.

Частина громади почала прориватись за сигнальну рамку, перестрибуючи стіл і прориваючись через охоронців. Коли до дверей приймальні пробилось близько чотирьох осіб, кількість охорони, чиновників невизначеного рангу і міліції, які циркулювали приміщеннями прокуратури, значно збільшилась.

Активісти влаштували сидячий протест, повісили на двері й склщ приймальні плакати, били в двері – але забарикадовані чиновники знаходили нові й нові зачіпки не виконувати гучної обіцянки Дерюгіна «Зайдуть всі».

Терпець громади увірвався, і надворі невдоволені підірвали димову шашку. Скориставшись моментом, коли більшість учасників акції вибігли на галас знадвору, з приймальні знов прислали переговорника-охоронця – певно, аби вичепити саму тільки Лідію Романько і швидше закінчити непотрібний галас.

Представниця прес-центру буквально висунула ультиматум: або заходять троє-четверо, або ми далі ховаємось за металевими дверми. Про обіцянку Дерюгіна і чарівний «папірець для преси» вже зовсім не йшлося.

Тож Лідію Володимирівну супроводило тільки дві активістки. Мабуть, якби не дим та сутичка з охороною, Лідію Романько знов спроста послали б у приймальні.

Репортаж про прийом заступника генпрокурора України Олексія Баганця – незабаром.

bunt2

bunt3

bunt4

bunt5



Коментарі

  +0 #1 наталья 24 июн. 2014 г., 21:28:52
РАНО МАЙДАНУ РАСХОДИТСЯ СКОЛЬКО ЕЩЕ ТАКИХ ПОГАНЫХ КОЗЛОВ СИДИТ В ПРОКУРОРСКИХ КРЕСЛАХ ПОКА ВСЕХ НЕ ВЫСВЕТЯТ РАНО УХОДИТЬ С МАЙДАНА ХОРОШО ХОТЬ ЭТУ БАБУШКУ ЗАЩИТИЛИЭТИ НЕРАВНОДУШНЫЕ СМЕЛЫЕ ЛЮДИ С ШИНАМИ ШИНЫ ДОЛЖНЫ ГОРЕТЬ С ВОСЬМИ УТРА ПОД КАЖДЫМ ВОНЮЧИМ СУДЕЙСКИМ КАБИНЕТОМ ;-)

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.