​10 років тому президент Польщі Лех Качинський рятував Грузію

Минуло 10 років з часу, коли президент Польщі Лех Качинський у розпал російсько-грузинської війни, разом з лідерами Литви, Латвії, України та Естонії, намагався рятувати дружню країну. 12 серпня вони взяли участь у мітингу в грузинській столиці, повідомляє Польське радіо.


Промовляючи перед тисячами грузинів, що зібралися перед будинком парламенту, Лех Качинський закликав міжнародну спільноту проявити солідарність з грузинським народом. «Ми чудово знаємо, що сьогодні Грузія, завтра – Україна, післязавтра Балтійські країни, а пізніше, може, й час на мою країну, на Польщу!» - попереджав президент.

Унаслідок дев'ятиденної російсько-грузинської війни своє житло залишили 150 тисяч осіб. Вважається, що загинуло 175 солдатів і цивільних осіб.

11 липня 2018 року керівники країн НАТО у проголошеній декларації засудили агресію росії в Грузії 2008 року.

Фото Wikipedia



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.