Поразку Повєткіна пояснили надмірним захопленням язичництвом

poragenie

 
Глава Місіонерської комісії при Єпархіальній раді Москви ієромонах Димитрій (Першин) пояснив поразку Олександра Повєткіна в бою з Володимиром Кличком надмірним захопленням російського боксера язичництвом. Про це передає «Інтерфакс», повідомляють «Конфлікти і закони».


За словами ієромонаха, Повєткіну все одно не допомогли «духи пращурів» і йому потрібно було «Не руни наколювати, а тренуватися». «Повєткін на початку свого спортивного шляху говорив про своє православ'я, потім став адептом неоязичництва, у чому переконують його свіжі рунічні татуювання та Сварожа пісенька, під яку він іноді виходить на ринг», - констатував Першин.

Бій між Повєткіним і Володимиром Кличко проходив в ніч на 6 жовтня в московському спорткомплексі «Олімпійський». Вихід Повєткіна на ринг супроводжував виступ Миколи Ємеліна, що виконував пісню « Русь» з приспівом : «Ми живемо на батьківській землі / Онуки Сварога, славні діти». Поєдинок тривав 12 раундів - за його підсумками всі судді віддали перевагу Кличко ( український боксер традиційно вийшов на ринг під пісню Red Hot Chilli Peppers «Can't Stop»).



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.