Суд відмовив у задоволенні позову Об’єднаної опозиції до ЦВК по 194-му округу

vasy pozov yanuk

 
Київський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Об’єднаної опозиції та кандидата в депутати від «Батьківщини» Миколи Булатецького щодо скасування постанови ЦВК про неможливість встановлення результатів голосування в окрузі і встановлення результатів голосування за протоколами ДВК.


Суд мотивував своє рішення тим, що постановою ЦВК не були порушені права Булатецького та Об’єднаної опозиції.

При цьому суд самоусунувся від дослідження всіх доказів, які були надані позивачами.

Суд зазначив, що оскаржувана постанова не перешкоджає встановленню результатів виборів та не призводить до повторного підрахунку голосів.

В опозиції вважають це рішення не юридичним, а суто політичним. «Батьківщина» оскаржуватиме це рішення у Вищому адміністративному суді України, повідомляє byut.com.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.