Прокуратура запобігла безпідставному стягненню 62,5 млн грн з «Київського метрополітену» на користь російського підприємства

pidzemka

 
Київський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Києва та скасував незаконне рішення суду першої інстанції щодо стягнення з КП «Київський метрополітен» 62,5 млн грн на користь російського підприємства, що постачало обладнання для столичної підземки. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва


Як відомо, на початку поточного року Господарський суд м. Києва розглянув позов російського товариства до КП «Київський метрополітен» про застосування до останнього фінансових санкцій за начебто недоотримані кошти за договором про купівлю ескалаторів для монтажу на станції «Сирецька».

Попри пропуск строку позовної давності та наявність сумнівних довідок, суд ухвалив рішення про стягнення зі столичних метрополітенівців 62,5 млн гривень на користь позивача.

І хоча позовні вимоги було задоволено лише частково, прокуратура Києва оскаржила незаконне рішення в апеляційному порядку.

За результатами тривалого розгляду справи, постановою Київського апеляційного господарського суду від 04.07.2013 року протиправне рішення суду першої інстанції скасовано та у задоволенні позову російського підприємства відмовлено.

Наразі завдяки послідовній та обґрунтованій позиції прокуратури Києва у суді попереджено нанесення мільйонних збитків місцевому бюджету.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.