Суд ухвалив рішення про арешт на 2 місяці одного з активістів Майдану, який був затриманий під КМДА

palatniy sud

 
Шевченківський районний суд Києва виніс ухвалу про арешт на 2 місяці активіста Романа Тесленка. Про це повідомив народний депутат від «УДАРу Валерій Пацкан, передають «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу партії «УДАР».


За словами Пацкана, Тесленко був затриманий під КМДА нібито з запалювальною сумішшю.

Він наголосив, що депутати клопотали про взяття чоловіка на поруки, однак суд відмовив в цьому. Валерій Пацкан наголосив, що дане рішення суду буде оскаржуватися в Апеляційному суді.

«Сьогодні вдалося витягнути кількох хлопців, заарештованих на два місяці. До речі, стосовно всіх п'ятьох арештованих судом було обрано різні санкції. Когось відпустили на поруки, когось під домашній арешт, когось - під заставу. Але після того, я поїхав до Шевченківського райсуду і знову та ж суддя, яка ухвалювала рішення, що переглянув апеляційний суд, знову затримує на два місяці ще одного хлопця, який був затриманий вчора», - повідомив Пацкан.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.