Суд залишив у силі запобіжні заходи шести «в’язням Грушевського»

psevdo amistiya

 

Апеляційний суд міста Києва залишив у силі рішення судів першої інстанції щодо запобіжних заходів, обраних 6 підозрюваним у масових заворушеннях на вулиці Грушевського. Так, згідно з ухвалою суду ще п’ятеро підозрюваних на період досудового розслідування залишатимуться під вартою, один – під домашнім арештом.


Про це повідомила керівник прес-служби прокуратури міста Києва Яна Соболевська, передають «Конфлікти і закони».

«Процесуальними керівниками було проаналізовано індивідуальну участь, а також роль та ступінь активності кожного з вказаних осіб у силовому протистоянні з правоохоронцями біля стадіону «Динамо». Виходячи з цього, прокуратура орієнтувала суд залишити у силі раніше застосовані до підозрюваних запобіжні заходи. Слідство у справах триває», – пояснила Я.Соболевська.

Отже, із 64 підозрюваних у масових заворушеннях на Грушевського, 24 особи на даний час перебувають під вартою, 38 – відпущені під домашній арешт, з одного взято особисте зобов’язання, ще одним внесено заставу.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.