Мустафу Джемілєва суд вивів з числа засновників фонду «Крим»

dgemilev krim

 
Центральний районний суд Сімферополя задовольнив позов прокуратури Криму і зобов'язав благодійний фонд «Крим» вивести з числа засновників організації депутата Верховної ради Мустафу Джемілєва, якому заборонений в'їзд на територію Росії.


Про це повідомляє ІА «Інтерфакс-Україна», передають «Конфлікти і закони».

«У рішенні суду не зазначено термін, в який нам належить це зробити, але, враховуючи, що поки рішення не виконано, майно фонду «Крим»залишається під арештом. Ми рішення виконаємо», - повідомив директор фонду Риза Шевкієв.

Нагадаємо, фонду «Крим» належать кілька об'єктів нерухомості в Сімферополі, в тому числі будівля центрального офісу кримськотатарського меджлісу і редакції журналу «Йилдиз». Федеральна служба судових приставів 17 вересня заарештувала майно фонду і рахунок організації в банку «Владікомбанк» за рішенням Центрального районного суду Сімферополя, яке той прийняв в ході розгляду позову прокуратури Криму.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.