«Київенерго» майже рік забруднювало повітря у столиці

kievenergo

 
Київська прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері через суд вимагає стягнути з ПАТ «Київенерго» майже 1,5 млн грн. збитків, завданих державі внаслідок незаконного здійснення викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Як з’ясувалось у ході перевірки із залученням спеціалістів столичної екологічної інспекції, приватна компанія здійснювала викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря без необхідного дозволу.

Ігноруючи внесені інспекцією приписи на усунення порушень, «Київенерго» майже рік забруднювало столичне повітря шкідливими викидами.

Така безвідповідальність завдала навколишньому середовищу понад 1,5 млн гривень збитків.

Зважаючи на виявлені порушення, природоохоронна прокуратура заявила позов до ПАТ «Київенерго» про відшкодування завданих збитків.

Наразі судами першої та апеляційної інстанцій позовні вимоги прокуратури визнано законними та задоволено у повному обсязі.

Касаційний суд залишив вказані рішення без змін.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.