За позовом прокуратури столичній громаді повернуто землі вартістю 43,5 млн гривень

gosp sud

 
Господарський суд м. Києва задовольнив позов прокуратури та зобов’язав столичне товариство повернути громаді земельну ділянку площею 3 га вздовж вулиці Кишинівській та вулиці Азовської у Солом’янському районі. Вартість землі складає близько 43,5 млн гривень.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Суд погодився з доводами прокурора, що систематична несплата товариством орендної плати за землю є грубим порушенням умов договору та завдає шкоди міському бюджету.

Крім того, у порушення своїх зобов’язань орендар з 2008 року не приступив до використання земельної ділянки за цільовим призначенням та не здійснив будівництво запланованого об’єкту, а саме - житлового комплексу.

Реагуючи на порушення, прокуратура звернулася до суду з вимогою розірвати договір оренди та повернути земельну ділянку територіальній громаді.

Наразі позовні вимоги прокуратури судом задоволено у повному обсязі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.