Верховний Суд відмовився зобов’язати Порошенка ввести воєнний стан

poroh viyna

 
Вищий адміністративний суд України відмовився визнати протиправною бездіяльність президента України Петра Порошенка щодо прийняття рішення про введення воєнного стану в Україні, а також відмовився зобов'язати президента невідкладно внести до Верховної Ради подання про оголошення стану війни. Про це повідомив юрист Олег Швець, який позивався до президента з відповідною вимогою, інформує pravyysektor.info з посиланням на «Дзеркало тижня«.


Згідно з чинним законом «Про правовий режим воєнного стану», воєнний стан – це «особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності…». Оскільки президент України Петро Порошенко постійно у своїх виступах говорить про «військову агресію Росії», це слід розуміти як абсолютно обгрунтовану підставу для введення воєнного стану в Україні. І якщо досі воєнний стан так і не введено – отже, або Порошенко неналежним чином виконує обов'язки гаранта законності, або прямо порушує закон, потрапляючи заодно під статтю про державну зраду.

Чому ж Порошенко досі так і не спромігся/не зважився визнати, що Україна вже півтора роки перебуває у стані війни з російським агресором? Відповідь слід шукати у деклараціях про доходи Петра Олексійовича: у мирному 2013 році його сукупний дохід складав 51 млн. грн., а у скрутному і воєнному 2014 році – вже 368 млн. грн.

Схоже, Порошенко – єдиний, хто різко збагатився під час цієї неоголошеної війни. І саме тому, що вона неоголошена – інакше б, наприклад, Липецька фабрика «Рошен» вже давно припинила свою роботу.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.