Журналісти блокували Апеляційний суд на знак протесту проти утримання Артема Фурманюка в слідчому ізолятрі

cud furmanuk

 
Журналісти і громадські активісти відмовились покинути приміщення Київського апеляційного суду, де мав відбуватися розгляд справи журналіста Артема Фурманюка. Таким чином вони протестували проти відмови суду розглянути скаргу Фурманюка з вимогою змінити йому запобіжний захід з утримання під вартою на більш м’який. Акція протесту у стінах суду тривала майже 2 години.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Незалежної медіа-профспілки України.

Справу втретє не було розглянуто, оскільки матеріали справи не надійшли до суду з Печерського районного суду. Розгляд справи перенесено на 19 листопада.

Тетяна Заровна, журналіст, учасник акції, розповідає: «Зараз навіть не йдеться про те винен чи не винен Артем. Питання лежить в абсолютно іншій площині. Адже, відповідно до чинного законодавства, апеляційна скарга, згідно із законом, розглядається судом упродовж трьох діб. Підозрюваний та його адвокат подали скаргу щодо зміни обраного запобіжного заходу. Однак судді, усвідомлюючи, що Артем перебуває під вартою незаконно, шукають абсолютно абсурдні приводи, аби відтягнути розгляд справи».

Голова Незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов наголошує: «Складається враження, що суд має мету імітувати правосуддя і тримати Артема Фурманюка якомога довше за гратами. Навіть якщо уявити, що Артем скоїв злочин, але він не відмовляється від співпраці зі слідством, нема ознак, що він хоче виїхати за межі країни. Який сенс тримати таку людину за гратами? Припущення може бути тільки одне – щоб зламати журналіста, який неодноразово критикував тих, хто привів війну на Донбас».

Нагадаємо, що Артем Фурманюк, переселенець з Донецька, був затриманий 31 серпня під час акції протесту під Верховною Радою.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.