На допиті бійця АТО суддя Бабенко та прокурори виявили свою проросійську позицію

medvedko sud

 
Прокурори та суддя Бабенко під час допиту свідка у справі Андрія Медведька показали свою упередженість, передає ІНФОРМАТОР з зали суду, що відбувся учора.


На суді над А. Медведьком прокурори, які, як виявилось, за два роки війни з російськими окупантами, не чули назв українських батальйонів, намагалися роздратувати бійця, який приїхав з фронту дати свідчення про свого бойового побратима.

За його показами, у день убивства О. Бузіни А. Медведько перебував у Дніпропетровській області на завданні і ніяк не міг бути у Києві. Суддя Бабенко, родичі якої працюють на терористів «ЛНР», обмовилась по Фройду, що якщо прокурори захочуть ще допитати свідків, вони можуть приїхати до Донецька або Луганська.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.