Прокуратура не допустила зняття арешту з рекордної суми готівки, вилученої в нелегальних пунктах обміну валют

apel sud

 
Апеляційний суд м. Києва підтримав позицію столичної прокуратури та відмовив власнику обмінних пунктів у задоволенні скарги щодо зняття арешту з грошових коштів у сумі майже 3,8 млн доларів США та 10 млн гривень, які були вилучені 5 серпня під час масштабної операції з викриття незаконної мережі пунктів обміну валют у столиці.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Таким чином, завдяки злагодженій роботі прокуратури міста Києва та фіскальної служби не допущено незаконне повернення коштів, отриманих злочинним шляхом.

Окрім того, за результатами проведеної податкової перевірки власнику обмінних пунктів донараховано майже 150 млн гривень несплачених платежів при здійсненні валютних операцій.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 3 ст. 212 КК України, триває.

На даний час проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні заходи щодо притягнення до відповідальності осіб, винних у вчиненні вказаного кримінального правопорушення.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.