Судом апеляційної інстанції скасовано незаконний виправдувальний вирок

apsud kievobl

 
Апеляційний суд Київської області підтримав позицію прокуратури Київської області щодо скасування вироку суду першої інстанції стосовно директора одного з підприємств Київщини, який, використовуючи підроблені документи бухгалтерського обліку, створив видимість проведених фінансово-господарських відносин з фіктивними підприємствами, в такий спосіб ухилившись від сплати податків та умисно не виконуючи ухвалу слідчого судді.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Дії злочинця кваліфіковано за ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), ст. 358 КК України (підроблення документів, печаток, штампів), ст. 366 КК України (службове підроблення), ст. 382 КК України (невиконання судового рішення).

Наразі рішення суду першої інстанції, яким виправдано директора одного з підприємств Київщини, скасовано та справу направлено на новий судовий розгляд.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 24 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.