Проти компаній Фірташа подано позов до Стокгольмського арбітражу

ukrgazvidobuvznnya

 
ПАТ «Укргазвидобування» ініціювало арбітражний розгляд справи щодо розірвання договору про спільну діяльність №3 від 10.06.2002 р. між ТОВ «Карпатигаз» і компанією «Місен Ентерпрайзіс АБ» (Misen Enterprises AB), а також стягнення збитків.


Про це повідомляє прес-служба держкомпанії, передають «Конфлікти і закони».

Як зазначила директор з правових питань ПАТ «Укргазвидобування» Олена Кобець, компанія звернулись до Арбітражного Інституту Торгової Палати м. Стокгольма (Arbitration Institute of the Stockholm Chamber of Commerce) з проханням про ініціювання арбітражного розгляду справи щодо розірвання цього договору про спільну діяльність лише після проведення досудових переговорів та консультації з ТОВ «Карпатигаз» і компанією «Місен Ентерпрайзіс АБ» (Misen Enterprises AB), які відбувались згідно з вимогами вищевказаного договору.

Так як в ході переговорів сторони не змогли досягти консенсусу по всіх спірних питаннях і переговори не привели до врегулювання спору, 15 липня 2016 року Товариство звернулось до Стокгольмського арбітражу».

За інформацією ЗМІ, обидві контролюються бізнесменом Дмитром Фірташем.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.