​Суд арештував екс-керівника «Київенергохолдингу» на 60 діб з альтернативним правом на заставу

У п’ятницю, 9 грудня 2016 року, Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід екс-голові правління ЗАТ «Компанія Київенергохолдинг», якого затримали у рамках розслідування незаконного відчуження пакету акцій АК «Київенерго» вартістю понад 77 млн грн.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Суд підтримав позицію прокурора та обрав для затриманого запобіжний захід у вигляді двох місяців арешту. Одночасно у якості альтернативи суд встановив підозрюваному заставу у розмірі 7 млн гривень.

Як вже повідомлялось, екс-голова правління ЗАТ «Компанія Київенергохолдинг» був затриманий в ніч на 07.12.16 слідчими прокуратури міста Києва спільно з Нацполіцією та СБУ. Йому інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодінням шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Фото goloskarpat.info



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.