​Суд арештував екс-керівника «Київенергохолдингу» на 60 діб з альтернативним правом на заставу

У п’ятницю, 9 грудня 2016 року, Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід екс-голові правління ЗАТ «Компанія Київенергохолдинг», якого затримали у рамках розслідування незаконного відчуження пакету акцій АК «Київенерго» вартістю понад 77 млн грн.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Суд підтримав позицію прокурора та обрав для затриманого запобіжний захід у вигляді двох місяців арешту. Одночасно у якості альтернативи суд встановив підозрюваному заставу у розмірі 7 млн гривень.

Як вже повідомлялось, екс-голова правління ЗАТ «Компанія Київенергохолдинг» був затриманий в ніч на 07.12.16 слідчими прокуратури міста Києва спільно з Нацполіцією та СБУ. Йому інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодінням шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Фото goloskarpat.info



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.