​У столиці судитимуть двох зловмисників, які намагалися збути 50 тис фальшивих доларів США

Київською місцевою прокуратурою №5 скеровано до суду обвинувальний акт відносно 61-річного громадянина Казахстану та 65-річного харків’янина, які налагодили збут фальшивої іноземної валюти. Досудовим розслідуванням встановлено, що злочинці пропонували потенційним покупцям придбати фальшиві російські рублі за 70% від їх справжньої вартості та долари США - за 45%, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.


Так, перебуваючи на території Києво-Святошинського району Київської області, чоловіки зустрілись з покупцем валюти та передали останньому 50 тис підроблених доларів США номіналом по 100 доларів США.

Злочинців було затримано одразу після передачі ними фальшивих коштів.

Наразі обвинувальний акт за ч. 3 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей) КК України відносно вказаних громадян скеровано до Києво-Святошинського районного суду для розгляду по суті.

За скоєне їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фото прес-служби ГПУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.