​Начальнику Департаменту поліції охорони Нацполіції України обрано запобіжний захід

За клопотанням Генеральної прокуратури України 25.08.2017 Печерським районним судом міста Києва начальнику Департаменту поліції охорони Національної поліції України та посереднику при одержанні неправомірної вигоди обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 128 тис грн кожному. Досудове розслідування триває.


Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Нагадаємо, Генеральною прокуратурою України спільно зі Службою безпеки України 22.08.2017 за підозрою в одержанні неправомірної вигоди затримано начальника Департаменту поліції охорони Національної поліції України. Правоохоронця та посередника затримано під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 96 тис грн.

23 серпня 2017 року повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України начальнику Департаменту поліції охорони Національної поліції України. Особі, яка виступала посередником під час передачі правоохоронцю неправомірної вигоди, також повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України.

Начальник Департаменту поліції охорони Сергій Будник. Фото zik.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 11 вересня розповів про Курщину, Бєлгород та F-16:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.