​Заступнику керівника Ізмаїльської місцевої прокуратури Одеської області обрано запобіжний захід

У вівторок, 10 жовтня 2017 року, Печерським районним судом м. Києва задоволено клопотання Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України та заступнику керівника Ізмаїльської місцевої прокуратури Одеської області обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з визначенням розміру застави у сумі 264 640 грн.


Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу депутату Одеської обласної ради триває.

Нагадаємо, Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником прокуратури Одеської області за попередньою змовою із депутатом Одеської обласної ради неправомірної вигоди у підприємця.

Вказані особи одержали у директора підприємства неправомірну вигоду в сумі 40 тис доларів США за неперешкоджання здійсненню підприємницькій діяльності, пов’язаної із вирощуванням зернових культур.

Досудове розслідування триває.

Фото прес-служби ГПУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.