​П’яндига, який тяжко поранив свого знайомого, отримав п'ять років ув'язнення

Трагедія сталася на початку квітня 2017 року у Оболонському районі столиці. Між товаришами, які розпивали спиртні напої, розпочалася сварка на побутовому ґрунті. Під час бійки зловмисник вхопив зі столу кухонний ніж та двічі вдарив ним свого опонента у живіт. Після цього потерпілий намагався піти додому, але впав на сходовому майданчику, де його знайшли місцеві мешканці і викликали поліцію та «швидку», повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Оперативні працівники затримали підозрюваного двома. Чоловік пояснив, що товариш перший його вдарив та намагався задушити, тому він вирішив захиститися за допомогою ножа.

На судовому засіданні уродженець Львівської області повністю визнав свою провину та розкаявся. Окрім цього, затриманий відшкодував потерпілому матеріальні збитки.

Вироком Оболонського районного суду зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, засуджено до п’яти років позбавлення волі з випробувальним терміном три роки.

Фото з відкритих джерел



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.