​Суд зобов’язав звільнити землю на Броварському проспекті від незаконного ресторанного комплексу

За сприяння прокуратури міста Києва земельна ділянка на Броварському проспекті площею 0,42 га та вартістю майже 8 млн гривень, на якій недобросовісний підприємець розмістив ресторан, повернута у користування столичної громади. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.


Як з’ясувалося, приватне товариство використовувало вказану ділянку для розміщення та експлуатації закладу громадського харчування без оформлення правовстановлюючих документів на землю. Крім того, будівництво ресторанного комплексу відбулось самочинно, оскільки Київська міська рада не приймала жодного рішення про передачу вказаної земельної ділянки товариству.

На сьогодні, рішенням Господарського суду міста Києва, який підтримав позицію прокуратури столиці, приватна структура зобов’язана повернути територіальній громаді міста земельну ділянку, привівши її у придатний для використання стан шляхом звільнення від будівель і споруд.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.