​Суд визначив покарання крадію кавомашини

Зловмисник проник у кіоск з продажу кави, викрав апарат, гроші, а потім втік. За крадіжку йому призначено покарання – чотири роки позбавлення волі з іспитовим строком на два роки.


За інформацією прес-служби Нацполіції Києва, подія трапилась у центральній частині столиці. Чоловік приїхав на автомобілі до магазину та за допомогою викрутки відчинив двері. Після цього увійшов до приміщення та забрав звідти кавомашину, кавомолку та 700 гривень.

Оперативники провели комплекс розшукових заходів та встановили, що до крадіжки причетний 40-річний уродженець Чернігівської області. Раніше в поле зору правоохоронців він не попадав. Чоловіка затримали та доставили до управління поліції для з’ясування всіх обставин.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину.

Вироком Шевченківського районного суду у місті Києві зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, засудили до чотирьох років позбавлення волі з іспитовим строком на два роки.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 15 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.