Вищий господарський суд залишив дитячий санаторій «Славутич» державі

vischiy gosp sud

 
Вищий господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким задоволено позовні вимоги прокуратури щодо повернення у державну власність дитячого санаторія «Славутич». Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.


Нагадаємо, директор ТОВ «Дитячого закладу санаторного типу «Славутич» звернулась до Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району з проханням оформити за Товариством право власності на нерухоме майно загальною площею понад 6 тисяч м². Виконавчим комітетом сільради прийнято рішення про надання свідоцтва на право власності. Окрім цього, підприємство провело реконструкцію будівель без погодження з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України.

Вказані дії відбулися із суттєвими порушеннями законодавства.

Завдяки принциповій та наполегливій роботі, суди усіх інстанцій підтримали позицію прокуратури Київської області щодо повернення у державну власність дитячого санаторія «Славутич».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.