​Суд обрав запобіжний захід для Володимира Рубана - тримання під вартою

9 березня в Шевченківському суді Києва обрали запобіжний захід для Володимира Рубана - парламентера з АТО, який з 2014 року займається обміном полонених. Суд вирішив помістити його на два місяці в СІЗО, повідомляє Страна.ua. Рубана затримали 8 березня на Донбасі при перетині КПВВ з боку непідконтрольною території «ДНР».


Силовики стверджують, що при собі у Рубана був величезний арсенал зброї, який він нібито намагався провезти в Україну: ящики ручних гранат, гранат для підствольних і автоматичних гранатометів, осколкові загороджувальні міни, кумулятивні заряди РПГ-7, детонатори різних типів, ручні гранатомети РПГ- 22, 120-мм міни, міномет калібру 50 мм з боєкомплектом, більше дюжини автоматів і ручних кулеметів. Десятки тисяч патронів.

Згідно з текстом підозри, який є в розпорядженні «Страны», Рубана звинувачують в підготовці замаху на президента Петра Порошенка і вищих чиновників в Києві.

Володимир Рубан в суді. Фото strana.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.