​ВАКС призначив підготовче судове засідання у справі щодо розкрадання газу НАК «Нафтогаз-Україна» на майже 1,5 млрд грн

Вищий антикорупційний суд призначив підготовче судове засідання за обвинуваченням 4 осіб у незаконному заволодінні природним газом, що належить Публічному акціонерному товариству «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» на суму майже 1,5 млрд грн.


Судове засідання відбудеться 21 січня 2020 року о 14:00 за адресою: проспект Перемоги, 41, зал судових засідань №3, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.

Серед обвинувачених - колишні керівники товариств та їх фінансові директори, які, за версією слідства, упродовж 2013-2015 років організували схему заволодіння природним газом, придбавши за пільговою ціною природний газ в НАК «Нафтогаз України» у вигляді використання його нібито для виробництва теплової енергії для населення, але насправді газ використовувався для промислових потреб.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.