​ВРП продовжила тимчасове відсторонення судді Бабушкінського районного суду міста Дніпра від здійснення правосуддя

24 липня 2018 року Вища рада правосуддя (ВРП) задовольнила клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Холодницького Н.І. та продовжила до 29 серпня 2018 року строк тимчасового відсторонення судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності за ч. 4 ст. 368 КК України.


Про це повідомляє прес-служба САП на своїй сторінці Фейсбук.

Детективами НАБУ та прокурорами САП вказаний суддя підозрюється в проханні надати йому неправомірну вигоду в особливо великому розмірі та фактичному одержанні неправомірної вигоди у сумі 15 тисяч доларів США за винесення судового рішення у кримінальному провадженні, яке перебувало у нього на розгляді.

Довідково: санкція ч. 4 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Фото billfrymire.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.