​За крадіжку зі столичного хостелу чоловік отримав два з половиною роки ув’язнення

Зловмисник проник у кімнати, викрав із сумки гроші та мобільний телефон. Невдовзі його затримали оперативники. З’ясувалося, що фігурант менше місця тому звільнився з місць позбавлення волі, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Подія трапилася у червні в Деснянському районі Києва. Скориставшись відчиненими дверима кімнати хостелу, чоловік зайшов у приміщення. На ліжку він побачив сумку, із якої забрав усі гроші і телефон.

Завдяки злагодженим діям оперативників зловмисника затримали та доставили до Деснянського управління поліції. З'ясувалося, що чоловік уже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, лише у травні вийшов із в'язниці. Викрадений телефон він встиг здати у ломбард, а гроші витратити на свої потреби.

Вироком Деснянського районного суду міста Києва правопорушника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, засуджено до двох із половиною років позбавлення волі.

Фото informator.news



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.