​Суд розгляне справу підозрюваних у шахрайстві на «Битві екстрасенсів»

До апеляційного суду Одеської області надійшли апеляційні скарги захисника на ухвали слідчого судді Приморського районного суду м. Одеси, якими до громадян К., С., П., Ш. та С., підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 190 ч.3 та ст. 190 ч.4 КК України (шахрайство, вчинене повторно, за попередньою змовою, організованою групою в особливо великих розмірах) був застосований запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб з визначенням розміру застави, як альтернативного запобіжного заходу, у сумі 1 500 415 грн.


Про це повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.

Відповідно до змісту підозри, громадяни К., С., П., Ш. та С., діючи разом з іншими невстановленими досудовим слідством особами, створили та транслювали по телебаченню відеоролики за участю переможця телевізійного проекту «Битва екстрасенсів» з зазначенням телефонів «гарячої лінії», у яких пропонували вирішити проблеми людей зі здоров’ям та особистим життям, фактично не маючи наміру та можливості надати запропоновані послуги. Коли за вказаними номерами до них телефонували довірливі громадяни, зазначені підозрювані особи, діючи відповідно до своїх ролей, представлялися або самим екстрасенсом, або його помічниками та вимагали у людей значні суми грошей за проведення «магічних ритуалів», а у разі, коли жертва, не відчуваючи ніяких позитивних змін у своєму житті, починала висувати вимоги про повернення грошей, «екстрасенс» залякувала її «кармічною розправою».

Таким чином, протягом двох років такої діяльності, як стверджують органи досудового слідства, шахраї заволоділи щонайменше 1 402 548 грн.

В апеляційних скаргах, що були подані захисником підозрюваних, було поставлене питання про скасування ухвал слідчого судді Приморського районного суду м. Одеси та постановлення нових – про застосування до його підзахисних запобіжного заходу, не пов’язаного з триманням під вартою, або з визначенням їм застави у мінімальному розмірі.

За результатами апеляційного перегляду апеляційний суд, частково задовольняючи апеляційні скарги захисника, зазначив про неможливість застосування до підозрюваних менш суворого запобіжного заходу та про необхідність визначення застави в розмірі, більшому, ніж визначено законом, задля забезпечення належної процесуальної поведінки підозрюваних, постановив нові ухвали, якими застосував до підозрюваних К., С., П., Ш. та С. запобіжний захід у виді тримання під вартою з визначенням розміру застави у сумі 1 409 600 грн.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.