​Суддя Касаційного господарського суду отримав погрози від російського АТ «Сбербанк»

Суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Білоус Володимир Володимирович звернувся із повідомленням до ВРП та ГПУ, в якому зазначає, що на адресу суду надійшов лист за підписом голови правління акціонерного товариства «Сбербанк» з погрозами йому та членам його родини, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.


Надходження вказаного листа суддя пов’язує з розглядом справи, яка перебуває у його провадженні, однією зі сторін у якій є АТ «Сбербанк».

Так, до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду надійшло повідомлення від 21 вересня 2018 року за підписом голови правління АТ «Сбербанк», у якому зазначено:

«З даного моменту будь-які дії, спрямовані на утиск інтересів АТ «Сбербанк», або дії, вчинені на користь опонентів АТ «Сбербанк», будуть розцінюватись керівництвом АТ «Сбербанк» в якості умисних перешкод інтересам російської федерації в Україні та потягнуть за собою наслідки у вигляді відкриття кримінальних проваджень стосовно таких осіб слідчим комітетом російської федерації.

Крім того, з метою захисту інтересів російської федерації проти таких суддів та членів їх сімей можуть бути введені персональні санкції».

Як зазначає Білоус В.В., у листі перераховані члени його сім’ї із зазначенням року народження, щодо яких «можуть бути введені санкції».

У зверненні також зазначено: «Переконана, що умисним діям суддів, які ставлять собі за мету особисте збагачення та утиски законних прав АТ «Сбербанк» і будь-кого, хто має приналежність до російської федерації, буде надана компетентна оцінка посадовими особами слідчого комітету російської федерації».

Отримання такого повідомлення із конкретизацією справи, яка перебуває у його провадженні, і погрозами йому та членам його родини суддя Білоус В.В. вважає втручанням у діяльність зі здійснення правосуддя.

Нагадаємо, що із подібними зверненнями щодо отримання погроз від АТ «Сбербанк» до ВРП зверталися судді господарського суду Київської області Конюх О.В. та Грєхова О.А., суддя господарського суду Харківської області Буракова А.М.

28 вересня 2018 року на офіційному веб-сайті АТ «Сбербанк» опубліковано прес-реліз, у якому банк офіційно заперечує причетність до надсилання листа на ім’я одного із суддів господарського суду міста Києва.

За фактом підроблення вказаного листа та підпису банк звернувся до правоохоронних органів України для проведення розслідування.

У спростуванні банку також висловлені припущення, що подібні звернення можуть бути надіслані й до інших установ, та прохання оперативно інформувати банк про такі випадки.

АТ «Сбербанк» наголошує, що «продовжує слідувати політиці поваги до органів влади й правосуддя України, та вважає неприйнятним будь-який вплив на них».

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

Фото informator.newsКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

«Россия давала нам оружие!» - боевик признался, что рф снабжает оружием незаконные вооруженные формирования «молодых республик»

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.